Česky Deutsch English

Penzion Míša - ubytování v Peci pod Sněžkou

Vítejte na stránkách Rodinného penzionu Míša v Peci pod Sněžkou! Dovolte, abychom Vám představili ubytovací služby, které pro Vás poskytujeme už od r. 1993...

Vítězslav a Marie Literákovi


3 otázky, na které Vám odpovíme než půjdete dál:


1) Co mi penzion Míša nabízí?

Příjemné, útulné domácí prostředí, ubytování se snídaní (švédský stůl). Posezení na slunné terase s nádherným výhledem do okolí.

2) Kde se penzion nachází?

Na ideálním klidném místě na Staré cestě mezi Velkou Úpou a Pecí pod Sněžkou. Penzion je snadno dostupný pěšky i autem. Celoroční parkování přímo u penzionu je zdarma.

3) Kam se můžu z penzionu vydat?

Výhodná poloha dává možnost výletů na všechny strany. V zimě můžete využít běžkařskou trať, která vede okolo penzionu, nebo si zalyžovat na blízkých sjezdovkách (Portášky, Skiareál Pec). Pension se nachází ve skiresortu Černá hora-Pec pod Sněžkou.

Kam dál?

Prohlédněte si fotografie!


Více o ubytování


Poloha - Pec pod Sněžkou i Velká Úpa na dosah

Rodinný pension Míša se nachází na klidném místě, na staré cestě mezi Pecí pod Sněžkou a Velkou Úpou, asi 10 min. chůze od centra Pece pod Sněžkou. Vzdálenost od autobusové zastávky z Pece asi 15 min. a z Velké Úpy 10 min. Vlastní parkoviště je přímo u penzionu. Přístupová cesta je udržovaná i v zimních měsících.

Vybavení penzionu a ubytovací služby

Posezení na letní terase u pensionu. Stravování: se snídaní (formou švédského stolu). Jídelna a společenská místnost slouží jen pro ubytované hosty. Útulné pokoje s vlastním sociálním zařízením. Připojení k Wifi zdarma.

Kam v okolí?

Zimní aktivity: k hlavnímu lyžařskému areálu je cca 15 min., je možné použít zdarma skibus (zastávka 5 minut od pensionu) nebo přibližovací vlek. K nejbližší lyžařské sjezdovce Portášky (3-sedačková lanovka, zasněžování, večerní lyžování) je to od nás cca 8 min. Běžecké trasy – Krkonošská magistrála – upravované trasy. Dále je možno navštívit fitnesscentrum, bowling, wellness v hotelu Pecr, v hotelu Horizont bazén, saunu, solárium, squash, ricochet. Půjčovny lyžařského a sportovního vybavení a lyžařské školy jsou v centru Pece i ve Velké Úpě. Letní aktivity: pěší turistika, cykloturistika, tenis, fitness atd.. Výlety: Skalní město Adršpach, ZOO – Safari Dvůr Králové, klášter v Broumově, zámek v Náchodě, v Novém Městě nad Metují, Opočně a další. Koupání – v Sejfech, v Trutnově, Dolce u Trutnova, Čistá.

Napište nám!